Serwis samochodowy Anmar

Warszawska 89, 35-205, Rzeszów PL

178520555


Ilość Ocen: 7

Anmar to firma założona w w 1990 roku. Posiada ona siedzibę przy ulicy Warszawskiej 89 w Rzeszowie. Oferuje ona kompleksowe usługi z zakresu mechaniki pojazdowej. Są to między innymi bezpłatna wymiana oleju, naprawa zawieszenia, remont silnika, geometria kół, obsługa klimatyzacji, diagnostyka komputerowa, wymiana opon czy też przeglądy pogwarancyjne samochodu. O ich szczegółową ofertę należy pytać telefonicznie lub w siedzibie firmy. Anmar sprzedaje również części do pojazdów, zarówno te oryginalne, jak i tańsze zamienniki. Firma zapewnia dokładną diagnostykę pojazdów, by określić ich stan techniczny i w razie jakichkolwiek nieprawidłowości zaoferować klientom naprawę pojazdów lub też wymienić ich wadliwe części. Anmar zatrudnia tylko fachowców oraz używa wysokiej jakości maszyn, by świadczyć najlepsze usługi. Dokonuje ona indywidualnej wyceny usług dla każdego klienta.

ZOSTAW OCENĘ

Cena usług

Jakość usług

Czas realizacji

Ocena ogólna

OPINIE INNYCH Serwis samochodowy Anmar

KacperGorąco NIE polecam .
Mechanicy znają się na robocie , ale panowie w biurze lecą z klientami w kulki i sami nie wiedzą ile maja brać za usługę . Panowie nie każdy sra stówkami .


KatarzynaMiałam ostatnio naprawę swojego samochodu w tym serwisie. Sprzęgło, klocki hamulcowe, tarcze. Słyszałam już wcześniej pochlebne opinie odnośnie tego serwisu, ale teraz sama mogę ocenić i w 100 % POLECIĆ serwis samochodowy ANMAR na ul. Warszawskiej w Rzeszowie. Świetny serwis samochodowy. Profesjonalne podejście, szybka naprawa, przystępne ceny oraz miła i kulturalna obsługa. POLECAM !


ŁukaszZ rękom na sercu mogę polecić SERWIS SAMOCHODOWY ANMAR na Warszawskiej. Szybko , solidnie ale przede wszystkim tanio i to sie chwali, chłopaki znają sie na robocie. POLECAM W 100 %


Token