Serwis samochodowy GROJZ

Reja 10, 35-211, Rzeszów PL

8529988


Ilość Ocen: 2

GROJZ to serwis samochodowy znajdujący się w Rzeszowie przy ulicy Reja 10. Oferuje on od początku swojej działalności sprzedaż olejów silnikowych i przemysłowych, filtrów, pasków, świec, wycieraczek, kosmetyków samochodowych i innych akcesoriów do aut. Poza tym GROJZ świadczy także usługi wymiany oleju, opon oraz naprawy samochodów. Specjalizuje się również w serwisie klimatyzacji oraz diagnostyce komputerowej. Od 2009 roku prowadzi też myjnie samochodową. Serwis jest także partnerem firm takich jak Castrol, BP i Mobil, dzięki czemu oferuje ich szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Na stronie www firmy można przejrzeć ich dostępną ofertę lub też skontaktować się z nią w celu ustalenia konkretnych usług lub też zapytania o produkty. Firma oferuje tylko te wysokiej jakości oleje i akcesoria do samochodów oraz gwarantuje wykonywanie napraw i usług w dokładny i rzetelny sposób.

ZOSTAW OCENĘ

Cena usług

Jakość usług

Czas realizacji

Ocena ogólna

OPINIE INNYCH Serwis samochodowy GROJZ

pawelZłapałem kapcia, dojechałem do Grojza, a tu słyszę, że nawet koła mi nie ściągną żebym mógł zapasówkę założyć, bo nie mają czasu i dopiero za 2 dni.
Ja rozumiem, że czasu nie mają, ale to jest podbramkowa sytuacja. Musiałem jechać po podnośnik i przed warsztatem sam sobie zmieniać koło.


Token