Serwis samochodowy MediCAR

Sikorskiego 1A, 35-304, Rzeszów PL

www.medi-car.com.pl/
178574949


Ilość Ocen: 15

MediCAR to firma, która specjalizuje się w wielu usługach związanych z pojazdami. Posiada ona siedzibę w Rzeszowie przy Al. Sikorskiego 1A. Firma ta wykonuje profesjonalny chip tuning- eko tuning, zwiększanie osiągów pojazdu, sonda lambda, wyłączanie IMMO itp., zakładanie i serwisowanie instalacji LPG, usługi z zakresu elektroniki np.: naprawy silnika, ABS, programowanie sterowników i inne, a także serwis DPF/FAP- diagnostykę, regenerację i usuwanie cząstek stałych. Poza tym specjalizuje się również w obsłudze systemów SCR Mazda, systemów ADBLUE oraz wyłączaniu EGR. MediCAR świadczy usługi na najwyższym poziomie, z których klienci są zadowoleni i mogą cieszyć się sprawnym samochodem, a nawet pojazdem, którego parametry zostały znacznie podniesione.

ZOSTAW OCENĘ

Cena usług

Jakość usług

Czas realizacji

Ocena ogólna

OPINIE INNYCH Serwis samochodowy MediCAR

MikDiagnostyka DPF bez pudła. Wymieniony na zaminnik i jak na razie po przejechaniu kilkuset km nic się nie dzieje. Cena przystępna. Szczerze polacam.


RafałProszę uważać na ten pseudo serwis, zapłaciłem za czyszczenie filtra cząstek stałych, wmówiono mi, że zostało to zrobione kompleksowo (z odkręcaniem i czyszczeniem filtra) za co zapłaciłem niemałą kwotę. Po sprawdzeniu auta od spodu okazało się, że filtr nie został w ogóle ruszony (dosłownie). Nie polecam.


KrzychFachowo i błyskawicznie naprawili skrzynię w Audi A8.
Wcześniej bez potrzeby wymieniłem skrzynie w innym serwisie a problemem okazała się elektronika.
Bardzo dobrzy fachowcy.


KrzychMiła obsługa i profesjonalna naprawa. Ciężko dzisiaj o dobrego fachowca i elektronika.
Panowie z Medicar ogarneli temat w mojej Madzi CX-7 w ciągu 1 dnia.
Testuję już kilka dni i problemy z Adblue zniknęły. Polecam serdecznie.


MirekBardzo dobry serwis. Naprawa skrzyni S-Tronic w Audi q5 w przeciągu 3 dni. Autko śmiga jak nowe. Kontakt wzorowy. Polecam wszystkim.


ArchiNiestety panowie bardzo się pogorszyli. Wcześniej samochód bezproblemowo można było oddać max tydzień poczekać i było gotowe. Teraz przerzucili się na skrzynie biegów. Niestety tego raczej nie potrafią, bądź naprawiają metodą prób i błędów. u mnie kupione 2 części (które zamawiałem sam bo nawet tego im się zrobić nie chciało), które okazały się zupełnie niepotrzebne. Naprawili tak, że po odebraniu, przejechałem 2 kilometry i biegi dalej padły. Naprawić już nie chcieli, ale oddali pieniądze. Samochód do holowania, do innego mechanika, kolejna kasa do wydania. Szczerze nie polecam, sam już tam nie wrócę.


Token